لیزر موهای زائد

دستگاه لیزر موهای زائد کندلا

دستگاه الکساندرایت کندلا آمریکایی

موهای زائد یکی از شایعترین علل مراجعه افراد به کلینیک های پوست و لیـزر مـی باشـد. روش هـای سنـتی   تاثیری در از بین بردن فولیکول مو ندارد . بنابراین استفاده از لیزر موهای زائد  ،  کرم های مو بر، اپیلاسـیون، اپی لیدی، تراشیدن، بند انداختن یا روشهای دیگر موجب بازگشت موهای ناخواسته به همان تعداد ، ضخامت و رنگ قبلی می شوند.

آناژن (مرحله رشد): طـی آن مــو دارای حداکــثر ضـخــامت و رنگ است . در این مرحـله اشـعه لیزر بیشــترین اثر تخریبـــی را روی فولیـکول مو دارد .

کاتاژن (مرحله توقف رشد):ضـخـامت فولیـکول رشــد یافـــته کاهش می یابد و از پیاز مو که مسئول تغذیه رسانی آن است جدا می شود.

تلوژن (مرحله استراحت ): در این مرحلـه تمام فعـالیتها ی رشـد متوقف می شود . در نواحـی مختلف بدن مـدت این دوره تفـاوت دارد . مرحله تلوژن در مـوی سر به مدت تقـریباً ۱۰۰ روز و دیگـر نواحی بدن تا ۶ ماه طول می کشد .

چند نوع لیزر برای درمان موهای زائد وجود دارد؟

 

۱)  سیستم لیزر الکساندرایت با طول موج ۷۵۵ نانومتر

۲)  سیستم لیزر دایود با طول موج ۸۰۰ نانومتر

۳)  سیستم لیزر Nd-Yag با طول موج ۱۰۶۴ نانومتر

۴)  سیستم نوری IPL نیز با روش کارکردی مشابه لیزرها در درمان موهای زائد به کار می رود.

در مورد اینکه کدام یک بهتر عمل می کند مقالات مختلف هر کدام از برتری یکی از لیزرها سخن می گوید ولی تنظیم پارامترهای هر کدام از لیزرهای فوق که بهتر انجام شود اثر بهتری دارد  و تشخیص این که چه لیزری برای چه نوع پوستی مناسب است توسط پزشک انجام می شود.

لیست قیمت لیزر موهای زائد

بانوان

آقایان

جشنواره تخفیف