کاشت ابرو

√  کاشت ابرو :

› کاشت ابرو روشی بی‏ خطر و مطمئن برای کسانی می‏ باشد که به دلایل مختلف ابروهایشان از بین رفته و یا آسیب دیده‏ است. افرادی که مدل ابروهای طبیعی ‏شان متناسب و ایده‏ آل نبوده و همچنین اشخاصی که در ناحیه ابرو دارای اسکار یا شکستگی هستند، کاندید خوبی برای این عمل می‏ باشند.

› کاشت ابرو یک عمل سرپایی بوده که با بی‏ حسی موضعی و در یک جلسه انجام می‏ شود و در نتیجه نیازی به بستری ‏شدن ندارد. زمان لازم برای این کار معمولاً ۴ الی ۵ ساعت است. متقاضی به راحتی می‏ تواند مدل ابروی دلخواه خود را طراحی کند و این عمل  بر اساس آن طرح انجام می‏ گیرد. آنچه در یک کاشت ابروی موفق و حرفه ‏ای حائز اهمیت است، تراکم و نحوه‏ خواب موهای کاشته شده می‏ باشد.

» عوارض کاشت ابرو :

 اگر کاشت ابرو تحت نظر متخصص پوست و مو انجام شود، مشکل خاصی بوجود نمی‏ آید. در صورتی که این کار توسط افراد ناآگاه و غیرمتخصص انجام گیرد، امکان ایجاد عفونت در محل یا جهت و خواب نامناسب رویش موهای کاشته‏ شده وجود دارد. در صورت بروز این مشکلات ترمیم ابروها بسیار مشکل می ‏باشد. در نتیجه اکیداً توصیه می ‏شود که در انتخاب متخصص پوست و موی خود نهایت دقت و وسواس را داشته باشید.

مراقبت‏های بعد از کاشت ابرو

 تماس مستقیم دست با ابروهای کاشته ‏شده در چند روز اول پس از جراحی ممنوع است.
 نواحی اطراف ابرو و چشم با آب مستقیم شسته نشود.
 به مدت یک هفته آرایش در این نواحی انجام نگیرد.
 پس از کاشت ابرو از پماد آنتی‏ بیوتیک برای محافظت در مقابل عفونت استفاده ‏شود.

نمونه کاشت ابرو